1. پرش به منو
  2. پرش به محتوا
  3. پرش به پایین

فهرست محصولات

بررسی وضعیت سفارش


شماره فاکتور :

درباره ما

ضمن خیر مقدم و تشکر از بازدید شما از این سایت ،

من محمد هادی حقیقی ، مدیر وب  سایت هادی رایانه ، متولد سال  1361 می باشم .

این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران شروع به فعالیت می کند  ، هزینه این سایت در حال حاضر بصورت کاملا شخصی اداره می شود و عضو هیچ نهاد، ارگان و یا سازمانی نمی باشد و نخواهد هم شد .

هادی رایانه با بیش از 5 سال سابقه فعالیت مستمر یكی از مراکز خدمات اینترنتی و فروشگاهی ایران به شمار می رود كه در حال حاضر بیشترین فعالیت خود را به ارائه خدمات ( طراحی سایت ، خدمات کامپیوتری مثل آموزش نصب نرم افزار و بازی های کامپیوتری ، طراحی فروشگاه اینترنتی ) ارائه  داده است تا بدین سان بیشترین حجم خدمت رسانی را به مشتریان محترم كه در تهیه بسته های نصبی و فروشگاهی ، که گاهاً با قیمتهای کهکشانی روبرو هستند  داشته باشد.
مهمترین فعالیت بخش فروش هادی رایانه ، در زمینه خدمات : شامل فروش بسته های نصبی و فروشگاه های اینترنتی بر پایه جوملا و وردپرس و آموزش و تحلیل و نصب نرم افزار و بازی های رایانه ای ، و ادیت بازیهای کامپیوتری و ... می باشد و بر همین امر نیز متمرکز شده ایم.

قیمت های درج شده در سایت نیز به روز بوده و به صورت روزانه در صورت نیاز آپدیت و برای تك فروشی ذكر شده است.

در پایان متذكر شده كه قبل از ثبت سفارش ‌حتما راهنمای خرید،‌ قوانین فروشگاه،‌ مدت زمان آماده سازی سفارشات و شرایط ارسال را مطالعه بفرمائید تا از بروز مشكلات ناخواسته جلوگیری شود .

امیدواریم در این راستا گامی کوچک در ارائه خدمات به شما هموطن و بازدید کننده گرامی برداریم.

موفق باشید

محمدهادی حقیقی